Konkurs plastyczny "LITEROBRAZKOWA KOLOROWANKA" w ramach Festiwalu LiterObrazki

  • 13.04.2019, 12:42
  • KB
Konkurs plastyczny  "LITEROBRAZKOWA KOLOROWANKA" w ramach Festiwalu LiterObrazki Konkurs plastyczny "LITEROBRAZKOWA KOLOROWANKA"
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie plastycznym „LITEROBRAZKOWA KOLOROWANKA”. Konkurs odbywa się w ramach Festiwalu Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki. Jego celem jest twórcze działanie, w efekcie którego powstanie wielkoformatowa kolorowanka opracowana przez ilustratorkę Anitę Graboś.

Każdy z laureatów konkursu będzie jednocześnie współautorem niezwykłego dzieła. Wszystkie szczegóły dot. konkursu znajdą Państwo w załączonym regulaminie.

Krótko o wydarzeniu:

Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki (w tym roku ósma edycja) to festiwal, który w sposób atrakcyjny dla młodych osób pokazuje dokonania polskich autorów, ilustratorów i wydawców.

Celem Festiwalu jest ukazanie wpływu literatury i ogólnie pojętego czytelnictwa na rozwój emocjonalny i intelektualny człowieka, kształtowanie stylu życia opartego na świadomym uczestnictwie w kulturze, zachęcenie do poszukiwania źródeł wartościowej rozrywki stanowiącej alternatywę dla wszechobecnych gier komputerowych oraz telewizji.

Do Bydgoszczy przyjeżdżają uznani polscy artyści, graficy, ilustratorzy i autorzy, odbywają się warsztaty literackie i plastyczne, spektakle teatralne, koncerty, spotkania z pisarzami i ilustratorami, bajki z rzutnika, rodzinne śniadanie oraz gry i zabawy. W siódmej edycji Festiwalu Książki Obrazkowej dla Dzieci LiterObrazki udział wzięło ponad 7000 osób. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Festiwal odbędzie się w dniach 27 maja - 2 czerwca 2019.

http://literobrazki.pl/

https://www.facebook.com/LiterObrazki/

https://www.youtube.com/watch?v=qFLwY7stjgM

KB

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe