Kradli paliwo ze stacji Circle K przy DK nr 10. Są poszukiwani [FOTO]

  • 12.04.2019, 13:59 (aktualizacja 12.04.2019, 14:05)
  • KB
Kradli paliwo ze stacji Circle K przy DK nr 10. Są poszukiwani [FOTO] KWP Bydgoszcz
Soleccy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu personaliów sprawców kradzieży paliwa na stacji Circle K mieszczącej się przy drodze krajowej nr 10. W tym celu publikujemy wizerunki sprawców zarejestrowane przez monitoring stacji.

Policjanci z komisariatu w Solcu Kujawskim prowadzą szereg postępowań wyjaśniających dotyczących kradzieży paliwa na stacji Circle K przy DK nr 10. Wszyscy sprawcy poruszali się pojazdami z zamontowanymi kradzionymi tablicami rejestracyjnymi.

Paliwo nalewane było nie tylko do baków pojazdów, ale również do zbiorników znajdujących się na tylnych siedzeniach.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które rozpoznają sprawców tych kradzieży lub posiadają jakąkolwiek informację mogącą przyczynić się do ich wykrycia, o kontakt telefoniczny bezpośrednio z prowadzącym sprawy sierż. szt. Maciejem Cabańskim pod numerem telefonu (52)3877130, 695350748, elektronicznie na adres: [email protected]  lub z Komisariatem Policji w Solcu Kujawskim tel: (52)3877100.

Wszystkim zagwarantowana jest anonimowość.  

KB

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe