Wesołe miasteczko Lunaparku Krasnal w Bydgoszczy! KONKURS

  • 08.04.2019, 13:39
  • KB
Wesołe miasteczko Lunaparku Krasnal w Bydgoszczy! KONKURS Lunapark Krasnal
W dniach od 12 do 22 kwietnia na bydgoskich Wyżynach będzie można odwiedzić wesołe miasteczko Europarku Krasnal, które z powodzeniem prowadzone jest jako rodzinne przedsiębiorstwo przez Państwa A.M Zielińskich.

Nowy sezon 2019 obfituje w dobrze znane atrakcje i karuzele dla każdego takie jak między innymi: Break Dancer, Hollywood, kolejka górska, Project 1, Formuła 1 czy również liczne loterie, strzelnice, dmuchańce...

Nowością tegorocznego sezonu będzie możliwość spotkania się ze znanymi Minionkami, za sprawą bajkowej zjeżdżalni.

Odwiedź miasteczko Krasnala i przygotuj się na sztos, czyli dla każdego coś fajnego. 12 - 22 kwietnia 2019 (do Poniedziałku Wielkanocnego włącznie). Aleja Wojska Polskiego - bydgoskie Wyżyny Europark Krasnal czynny w dni powszednie od 14:00 w soboty, niedziele i święta od 11:00. Zabawa przez cały dzień, do późnych godzin wieczornych !

Więcej informacji:

strona internetowa: http://www.krasnaleuropark.pl

facebook/twitter/instagram/YouTube: Krasnal Europark

KONKURS: BILETY NA TĘ ATRAKCJE OTRZYMAJĄ OSOBY, KTÓRE JAKO PIERWSZE ODPOWIEDZĄ NA PYTANIE: W KTÓRYM ROKU POWSTAŁ Lunapark Krasnal? ODPOWIEDZI WRAZ Z IMIENIEM I NAZWISKIEM WYSYŁAJCIE NA ADRES: [email protected], MACIE CZAS DO PIĄTKU!

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe