Dokonywał płatności utraconymi kartami. Jest poszukiwany

  • 03.04.2019, 14:02
  • KB
Dokonywał płatności utraconymi kartami. Jest poszukiwany KWP Bydgoszcz
Policjanci z komisariatu w bydgoskim Śródmieściu prowadzą postępowanie dotyczące posłużenia się trzema utraconymi kartami płatniczymi i dokonania nimi łącznie 31 transakcji bezgotówkowych przez mężczyznę, którego wizerunek zarejestrował monitoring.

Do  transakcji bezgotówkowych tzw. metodą zbliżeniową doszło 9 lutego 2019 roku w różnych placówkach handlowych na terenie Bydgoszczy i Niemcza (gm. Osielsko). Zabezpieczono nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest mężczyzna dokonujący opisywanych transakcji.

Osoby, które rozpoznają sprawcę proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz - Śródmieście przy ulicy Poniatowskiego 5: dyżurnym komisariatu pod numerem telefonu (52) 588 11 59 (całą dobę) lub prowadzącym sprawę (w godz. 07:30-15:30) pod numerem telefonu (52) 588 11 83 powołując się na L.dz. I-KR-775/19.

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe