Za nami Tournée MILA Future. Wyjątkowe pokazy fryzjerstwa jako sztuki

  • 08.02.2019, 18:01
  • KB
Za nami Tournée MILA Future. Wyjątkowe pokazy fryzjerstwa jako sztuki Tournée MILA Future
Pokaz mody, wystawa fotografii, prezentacje nowoczesnych, użytkowych fryzur i cenna wiedza zdobyta z rąk specjalistów – tak wyglądały spotkania w ramach tournée MILA Future – wyjątkowego wydarzenia z pogranicza fryzjerstwa i sztuki. Tajniki stylizacji i koloryzacji profesjonaliści pogłębiali w styczniu i lutym w Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze, Szczecinie, Rzeszowie, Katowicach, Poznaniu i Bydgoszczy.

Bartosz Bronowicki – dyrektor kreatywny MILA Professional i Giovanni Pepe – ambasador marki z Londynu szkolili w całej Polsce fryzjerów, którzy chcieli odkryć sekrety produktów MILA i podnieść swoje umiejętności. W programie niecodziennego tournée znalazły się jednak nie tylko pokazy fryzur i premiera nowej palety farb Milaton, ale także okazja do zapoznania się z pracami uznanych artystów, którzy zaangażowali się w tour MILA Future.

Pokaz mody Haliny Mrożek – innowacyjnej rzeźbiarki, projektantki i malarki, a także wystawa fotografii autorstwa wielokrotnie nagradzanego Marcina Szpaka podkreśliło rangę wydarzenia i unikalne spojrzenie na odświeżoną filozofię MILA.  

Tournée odbyło się pod hasłem Future i było okazją do zaprezentowania nowego przesłania marki – „Aby być kimś, musisz być sobą”. Kolejna odsłona MILA Professional to przede wszystkim uciekanie od schematów, kreatywność  i wolność w wyrażaniu siebie. Wszystkie te elementy to charakterystyka zawodu fryzjera, dlatego MILA proponuje swoim adeptom niestandardowe rozwiązania będące wizją nowoczesnego i niebanalnego fryzjerstwa użytkowego.

Szczegółowe informacje dotyczące tournée na fanpage MILA Professional https://www.facebook.com/milaprofessional/

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe