ZUS Bydgoszcz: Dodatkowa infolinia w sprawie programu Płatnik

  • 06.02.2019, 15:24
  • KB
ZUS Bydgoszcz: Dodatkowa infolinia w sprawie programu Płatnik KB archiwum
W związku z udostępnieniem nowej wersji programu Płatnik, z naszym Centrum Obsługi Telefonicznej (COT) kontaktuje się aktualnie bardzo duża liczba klientów. Aby usprawnić kontakt z nami w tej sprawie:
  • utworzyliśmy specjalną linię - w czasie kontaktu z Centrum Obsługi Telefonicznej zainteresowani powinni wybrać opcję 6 - „Aktualizacja programu Płatnik w wersji 10.02.002”.
  • w godzinach 8:00 – 15:00 udostępniliśmy dodatkowe nr telefonów, pod którymi można uzyskać wsparcie w zakresie aktualizacji programu Płatnik.

Kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Telefonicznej: 22 560 16 00  (koszt połączenia wg umowy klienta
z operatorem telekomunikacyjnym). Konsultanci są dostępni w dni robocze pon. – pt.: godz. 7.00 – 18.00

Dodatkowe nr telefonów do kontaktu w oddziałach ZUS w województwie kujawsko-pomorskim w sprawie programu Płatnik w dni robocze w godz. 8.00-17.00

  • O/ZUS Bydgoszcz - 52 341 84 46
  • O/ZUS Toruń - 502 008 688

Program Płatnik został uaktualniony w związku z projektem e-akta i małą działalnością gospodarczą (MDG). Umożliwia obsługę nowych i zmienionych formularzy ubezpieczeniowych takich jak: ZUS OSW, ZUS RIA, ZUS ZWUA, ZUS RPA czy ZUS DRA cz.II i ZUS RCA cz.II. Najnowsza wersja programu jest do pobrania ze strony www.zus.pl.

 

Więcej informacji na temat „nowego” Płatnika na stronie zus.pl oraz w każdej stacjonarnej placówce ZUS. Warto również zapoznać się z krótkimi filmikami instruktażowymi, w których krok po kroku pokazaliśmy m. in. jak wypełniać nowe dokumenty.

 

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe