Niecodzienny pokaz z pogranicza fryzjerstwa i sztuki [Tournée MILA Future] w Bydgoszczy!

  • 05.02.2019, 12:07
  • KB
Niecodzienny pokaz z pogranicza fryzjerstwa i sztuki [Tournée MILA Future] w Bydgoszczy! Tournée MILA Future
Inspirujące szkolenia prowadzone przez najlepszych fryzjerów, prezentacje fryzur, teoria i praktyka pod czujnym okiem specjalistów Mila Professional – Bartosza Bronowickiego i Giovanniego Pepe. Dodatkowo pokaz mody Haliny Mrożek oraz wystawa fotografii autorstwa Marcina Szpaka – to tylko część bogatego programu spotkań w ramach tournée MILA Future, które w styczniu i lutym zawita do ośmiu miast w całej Polsce.

Wyjątkowe spotkania w ramach MILA Future dedykowane są fryzjerom, którzy chcą odkryć tajniki produktów MILA, stać się mistrzami koloryzacji i poznać najnowsze trendy stylizacyjne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu osobowości MILA – dyrektora kreatywnego Bartosza Bronowickiego i londyńskiego ambasadora marki – Giovanniego Pepe, fryzjerzy z całej Polski będą mieli szansę zainspirowania się, uzyskania cennych umiejętności i wykreowania najbliższej przyszłości rodzimej branży fryzjerskiej.

Od Warszawy po Bydgoszcz

Niecodzienne tournée MILA Future rozpocznie się w Warszawie 20 stycznia 2019. Następnie MILA Crew odwiedzi Wrocław (21.01), Zieloną Górę (23.01), Szczecin (24.01), Rzeszów (3.02), Katowice (4.02) i Poznań (6.02), a cała trasa zakończy się 7 lutego w Bydgoszczy. W programie intrygujących spotkań znajdzie się premiera nowej palety farb Milaton, a także pokaz fryzur Look&Learn. Tournée odbędzie się pod hasłem Future i będzie obrazowało nowe przesłanie marki MILA – „Aby być kimś, musisz być sobą”. Nowa MILA Professional to kreatywność, uciekanie od schematów i wolność w wyrażaniu siebie. Wszystko to powinno być charakterystyką zawodu fryzjera, dlatego MILA proponuje swoim adeptom niestandardowe i inspirujące rozwiązania, które są wizją fryzjerstwa użytkowego, a jednocześnie nowoczesnego i niebanalnego.

Artystyczne spojrzenie na MILA Professional

Niezwykłe wydarzenie będzie nie tylko okazją do zdobycia nowych doświadczeń zawodowych, ale też niepowtarzalnych doznań artystycznych. W prezentację nowej odsłony marki MILA Professional zaangażowali się uznani polscy artyści: Halina Mrożek i Marcin Szpak. Halina Mrożek to innowacyjna rzeźbiarka, projektantka, kostiumograf i malarka, która specjalizuje się w niekonwencjonalnej modzie o rzeźbiarskim charakterze. Jest laureatką prestiżowych nagród, a jej kreacje publikowane są na łamach znaczących magazynów modowych i lifestyle’owych na całym świecie, jak m.in. Fashion Magazine, Art&Business czy Playboy. Dzięki kreacjom Haliny Mrożek, fryzury MILA zyskują głębszy wymiar i stają się prawdziwymi dziełami sztuki nowoczesnej.

Wszystko to w doskonały sposób uchwyca drugi z artystów współpracujący z MILA Professional – Marcin Szpak. To wszechstronny fotograf, którego artystyczne wizje balansują na granicy rzeczywistości i fantazji. Marcin Szpak jest też zdobywcą wielu wyróżnień i laureatem Sony World Photography Awards. Jego unikalne spojrzenie na MILA Professional będzie można zaobserwować podczas wystawy, która będzie towarzyszyć trasie. Ta atrakcja, jak i pokaz mody Haliny Mrożek to tylko część inspirujących wrażeń, jakie czekają na uczestników tournée.

Szczegółowe informacje dotyczące tournée znajdują się na fanpage MILA Professional https://www.facebook.com/milaprofessional/

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe