Prawdziwą świąteczną atmosferę będzie można poczuć podczas Bydgoskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego

  • 7.12.2018, 13:39
  • KB
Prawdziwą świąteczną atmosferę będzie można poczuć podczas Bydgoskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego archiwum
Gorąca czekolada, grzaniec z goździkami, tradycyjny barszcz czerwony, pierogi w wielu smakach, wędzone ryby i zdrowe miody to tylko niektóre smakołyki z oferty gastronomicznej.

Na Jarmarku można będzie kupić ozdoby i kartki świąteczne oraz rękodzieła. Czas umilą występy artystyczne na specjalnie przygotowanej scenie w amfiteatrze przy Muzeum. 

Nie zabraknie oczywiście szopki bożonarodzeniowej i uwielbianej przez wszystkich choinki! Te staną na placu Teatralnym. Cały ciąg spacerowy będzie zamknięty dla ruchu pojazdów. Most Staromiejski jak co roku rozświetlą anioły. 

W trakcie jarmarku planowany jest koncert Majki Jeżowskiej i Gosi Andrzejewicz oraz wizyta najprawdziwszego św. Mikołaja z Laponii! 

Już dziś zaplanuj sobie czas, by poczuć tę wspaniałą świąteczną atmosferę razem z innymi bydgoszczanami właśnie na bydgoskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Jarmark odbywać się będzie codziennie od 14 do 23 grudnia 2018 roku, w godz. 13:00 - 20:00.

Organizatorem Jarmarku jest Miasto Bydgoszcz.

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe