Tymczasowa organizacja ruchu na Wałach Jagiellońskich od najbliższego wtorku

  • 6.12.2018, 11:35 (aktualizacja 06.12.2018 11:44)
  • KB
Tymczasowa organizacja ruchu na Wałach Jagiellońskich od najbliższego wtorku ZDMiKP
Przypominamy, że na Wałach Jagiellońskich rozpoczęła się budowa buspasa. Od 11 grudnia wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu.

Jak podaje ZDMiKP wykonawca budowy buspasa w ulicy Wały Jagiellońskie rozpoczął kolejny etap prac. W związku z tym, od 11.12. wprowadzi tymczasową organizację ruchu.

Dla ruchu zamknie południową jezdnię ulicy Wały Jagiellońskie na odcinku od Nowego Rynku do posesji Wały Jagiellońskie nr 12 (utrzymany zostanie dojazd do posesji – Sąd, Areszt).

Na jezdni północnej będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy. Przystanki autobusowe pozostaną bez zmian. Opisana organizacja ruchu zgodnie z zapowiedzią wykonawcy ma obowiązywać przez miesiąc.

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.