Szkolenie z pierwszej pomocy bezpłatnie

  • 04.12.2018, 15:25
  • KB
Szkolenie z pierwszej pomocy bezpłatnie Bydgoszcz Triathlon
W środę, 5 grudnia 2018 o godzinie 18:00 w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Gdańskiej 5 w Bydgoszczy odbędzie się szkolenie: Naucz się udzielać pierwszej pomocy - szkolenie praktyczne.

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu WolontariatSportowy.org, który wspiera największe imprezy sportowe w Bydgoszczy: Enea Bydgoszcz Triathlon, PKO Bydgoski Festiwal Biegowy czy Bydgoszcz Cycling Challenge.

Ich organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do zaangażowania się w ramach wolontariatu, zbierania dodatkowych doświadczeń i udziału w przydatnych szkoleniach.

Wykwalifikowane osoby przekażą uczestnikom niezbędną wiedzę z zakresu pierwszej pomocy ze szczególnym uwzględnieniem praktycznych umiejętności, które przydadzą się w życiu codziennym.

Wstęp na szkolenie jest bezpłatny.

Zachęcamy do udziału wszystkich chętnych, a w szczególności osoby zainteresowane wolontariatem sportowym.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://goo.gl/UamjLD

To już trzecie z serii spotkań, które pozwalają uzyskać praktyczną wiedzę przekazaną przez specjalistów.

Projekt jest współfinansowany z budżetu Miasta Bydgoszcz.

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe