Zaplanowano egzekucję tartaku na 10 grudnia

  • 04.12.2018, 11:06 (aktualizacja 04.12.2018, 14:38)
  • KB
Zaplanowano egzekucję tartaku na 10 grudnia fot.: Tartak Bydgoszcz
W najbliższy poniedziałek (10 grudnia) ma rozpocząć się egzekucja tartaku przy ulicy Ujejskiego. Jest to informacja pewna, bowiem zamieścił ją na swoim profilu w mediach społecznościowych sam współwłaściciel zakładu.

Rzecznik wojewody kujawsko-pomorskiego również potwierdza ten wpis. Wiadomo, że tartak znajduje się na terenie, na którym obecnie trwa budowa drugiego odcinka Trasy Uniwersyteckiej. Koniec inwestycji miał nastąpić w połowie roku, niestety tak się nie stało. Teraz egzekucja jest już pewna.

- Oficjalnie informuję, że za tydzień, dnia 10.12.18 czyli równe dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia, Wojewoda Kujawsko Pomorski będzie wywoził naszą rodzinę w tym 11-sto letnią córkę oraz tartak z Ujejskiego 44. Zostaniemy zapewne przetransportowani jak bydło! Dokąd? Nie wiem!!! Maszyny tartaku zostaną wywiezione do Otorowa!!!

Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą się wprost doczekać naszego wywozu. Daję słowo honoru, że podczas tego nielegalnego wywozu nikt z nas ręki nie podniesie. - Czytamy we wpisie. 

Dodatkowo, jak podaje rzecznik wojewody kujawsko-pomorskiego w przetargu udało się już znaleźć firmę, która przeprowadzi egzekucję działek przy ul.Ujejskiego 44. Osoby, tam mieszkające zostały wcześniej o tym poinformowane. Egzekucja ma rozpocząć się o godz. 7.00 rano.

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe