Od piątku zmiany w organizacji ruchu przy Wałach Jagiellońskich

  • 30.10.2018, 12:21
  • KB
Od piątku zmiany w organizacji ruchu przy Wałach Jagiellońskich Zmiana organizacji ruchu
Jak podaje ZDMiKP tymczasowej organizacji ruchu przy ul. Wały Jagiellońskie możemy spodziewać się już od najbliższego piątku (2 listopada).

Informujemy,że od 02.11.2018 r. Wykonawca robót drogowych realizujący zadanie pn.: " Przebudowa ulicy wraz z budową infrastruktury dla transportu publicznego w ul. Wały Jagiellońskie w Bydgoszczy (na odcinku od ul. Nowy Rynek do ul. Zbożowy Rynek) wprowadzi czasową organizację ruchu na ul. Wały Jagiellońskie na odcinku ul. Nowy Rynek. 

Zmiana organizacji będzie dotyczyła wyłączenia z ruchu ul. Nowy Rynek ( tj. parking i jezdnia przy posesji Nowy Rynek nr.6-12). 

Wprowadzana zmiana nie obejmie natomiast w ciągu głównym ul. Wały Jagiellońskie oraz zatoki autobusowej przy ul. Nowy Rynek. Wszystkich użytkowników drogi prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prowadzonych prac drogowych.

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe