O nowej technologii i komunikacji podczas konferencji "Emerging Cities. Future 2to5" w Bydgoszczy

  • 09.10.2018, 12:04
  • KB
O nowej technologii i komunikacji podczas konferencji  "Emerging Cities. Future 2to5" w Bydgoszczy „Emerging Cities. Future 2to5”
Future 2to5 to cykl wydarzeń, podczas których omawiane są konkretne kierunki rozwoju, istniejące możliwości technologiczne i zmiany czekające szeroko rozumiany rynek nieruchomości w perspektywie najbliższych 2 do 5 lat. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na konferencję, podczas której uczestnicy dzięki szerokiemu spojrzeniu przez pryzmat nie tylko technologii, ale także kreatywności, edukacji i komunikacji, będą mieli szansę zajrzeć w realną przyszłość rynku.

Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju Bydgoszczy, wsparcie inwestorów zapewniane przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego i władze lokalne, korzystne położenie na przecięciu ważnych dróg krajowych i kolejowych, łączących Warszawę, Poznań i Trójmiasto oraz międzynarodowy port lotniczy, dostępność terenów pod inwestycje, szybko rozwijający się rynek biurowy i wysoka jakość tzw. kapitału ludzkiego to główne atuty naszego miasta.

Jest dobrze, ale czy to wystarczy, by utrzymać wysoki poziom wzrostu? Jak skutecznie realizować potrzeby inwestorów, by utrzymać pozycję jednej z najważniejszych lokalizacji dla sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce. Jak umacniać pozycję regionu na mapie inwestycji logistyczno – produkcyjnych? Megatrendy, takie jak zmieniające się oczekiwania klientów, silna konkurencyjność, wpływ nowych technologii, przeobrażenia na rynku pracy oraz wykorzystywanie pomysłów zaczerpniętych z innych branż, wpływają na nieustanną transformację biznesowej rzeczywistości. PRZEMYSŁ 4.0, SZTUCZNA INTELIGENCJA, BIG DATA, ROBOTYZACJA I AUTOMATYZACJA MAJĄ WPŁYW NA ZMIANY nie tylko w PRODUKCJI ale także na MOBILNOŚĆ I KOMUNIKACJĘ Z PRACOWNIKIEM. Zapraszamy do dyskusji, o tym w jaki sposób dostępne technologie i zasoby mogę być ze sobą łączone, aby zbudować zupełnie nowe rozwiązania na rynku zapewniające przewagę konkurencyjną?

Termin:

17 października 2018 r.

Hotel Słoneczny Młyn przy ul. Jagiellońskiej 96.

godz. 12.30-16.30

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program konferencji oraz więcej informacji nahttp://bluevine.pl/konferencja/future-2-to-5-emerging-cities-bydgoszcz-2018/

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe