"Metropolia za pół ceny" w ten weekend

  • 05.10.2018, 11:43
  • KB
"Metropolia za pół ceny" w ten weekend archiwum
Od piątku do niedzieli (5-7 października) na całym terenie Metropolii Bydgoszcz trwać będzie akcja „Metropolia za pół ceny”. Do akcji przyłączyło się wiele firm z regionu, w tym restauracje, kawiarnie, niektóre sklepy i punkty usługowe. Oferować będą mieszkańcom usługi z 50 procentową zniżką.

„Metropolia za pół ceny” to kontynuacja doskonale znanej i lubianej akcji Bydgoszcz za pół ceny. Podobnie jak w poprzednim roku jej zasięg terytorialny został rozszerzony na tereny wszystkich gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz. Dzięki temu na mieszkańców czeka wyjątkowa oferta przygotowana przez niemal 200 firm i instytucji z regionu.

O co chodzi w akcji? Każdy z Partnerów, który włączył się do programu proponuje w trakcie trwania wydarzenia swoje produkty bądź usługi w cenie obniżonej o 50 procent. W ofercie znajdują się co najmniej trzy produkty lub usługi. Mniejsza liczba jest dozwolona w przypadku firm nieposiadających możliwości obniżenia cen tylu produktów lub usług.

W tegorocznej edycji do akcji przyłączyły się m. in. restauracje, kawiarnie, salony piękności, studia fitness, instytucje kultury, w tym Filharmonia Pomorska i Galeria Miejska bwa oraz część sklepów i punktów usługowych.

Z dokładnym zestawieniem partnerów można się zapoznać się TUTAJ.

W akcji wezmą udział firmy i instytucje, które funkcjonują na terenie gmin: Bydgoszcz, Białe Błota, Barcin, Dąbrowa Chełmińska Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin i Żnin.

Organizatorami akcji Metropolia za pół ceny są: Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz oraz Miasto Bydgoszcz.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe