Z Polfinkiem bezpiecznie do szkoły

  • 14.09.2018, 13:20 (aktualizacja 14.09.2018, 15:05)
  • KB
Z Polfinkiem bezpiecznie do szkoły KWP Bydgoszcz
W miniony wtorek (11.09.18) policjanci z komisariatu w Fordonie realizowali działania profilaktyczne dotyczące bezpiecznych zachowań w drodze do szkoły.

Mł. asp. Monika Złotowska wraz z pracownikiem cywilnym Agatą Pamułą z Zespołu Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii oraz dzielnicowym sierż. sztab. Tomaszem Mechlińskim przeprowadzili spotkania edukacyjne z uczniami Szkoły Podstawowej nr 44 w Bydgoszczy oraz Szkoły Podstawowej w Ostromecku.

Policjanci rozmawiali z dziećmi o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze i chodniku, przechodzenia przez ulicę oraz ważnej roli posiadania elementów odblaskowych.

Wizytę w szkołach ubogaciła obecność Polfinka- maskotki kujawsko-pomorskiej policji. Uczestnicy pogadanek profilaktycznych otrzymali pamiątkowe odblaski.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe