Weź udział w nowej grze miejskiej. "Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego"

  • 12.09.2018, 18:19
  • KB
Weź udział w nowej grze miejskiej. "Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego" Gra miejska
Gra miejska "Przemysłowa Bydgoszcz. Firtel Jerzego Sulimy-Kamińskiego" rozpocznie się 15 września 2018 r. o godz. 13.00 w Punkcie Informacyjnym w Spichrzach nad Brdą (ul. Grodzka 7-11) w ramach Roku Bydgoskiego Dziedzictwa Przemysłowego w Bydgoszczy oraz Święta Szlaku Wody, Rzemiosła i Przemysłu Teh2O TehoFest 2018. Udział w grze jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kilka informacji o grze:

Zadaniem Grup jest wcielenie się w postać młodego chłopca zafascynowanego bydgoskim przemysłem, który go otacza. Sam również dużo majsterkuje. Do nowego projektu potrzebna mu jest nowa część. Zadaniem Grup będzie pomoc chłopcu w odnalezieniu brakującej części.

Zgłoszenia:

- Przyjmowane drogą mailową na adres: [email protected] lub pod numerem telefonu: (52) 585-99-83, do dnia 14 września 2018 r. do godz. 15.00

- o udziale w Grze decyduje kolejność zgłoszeń.

- zgłoszenie musi zawierać: nazwę grupy, imiona i nazwiska członków Grupy oraz numer telefonu i adres e-mail osoby pełnoletniej, będącej kapitanem Grupy. Zgłoszona Grupa powinna liczyć od 2 do 5 osób.

W dniu gry:

- start w Punkcie Informacyjnym w Spichrzach nad Brdą o godz. 13.00

- zakończenie przewidywane o godz. 15.00

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe