Film "Wyklęty" i spotkanie z reżyserem. Zaprasza "Wiatrak"

  • 11.09.2018, 14:24 (aktualizacja 11.09.2018, 14:30)
  • KB
Film "Wyklęty" i spotkanie z reżyserem. Zaprasza "Wiatrak" "Wyklęty"
Zapraszamy na projekcję filmu „Wyklęty” w ramach Wiatrakowego Klubu Filmowego.

"Wyklęty" to oparty na faktach film, którego akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski - ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.

Film można obejrzeć w piątek (14 września) o godz.18.00 w sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7). Cena biletu: 10 zł.

Po projekcji filmu odbędzie się spotkanie z gościem specjalnym – Konradem Łęckim, reżyserem filmu i autorem scenariusza oraz producentem.

KB

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe