Wakacyjne kontrole drogowe w regionie

  • 8.08.2018, 14:10
  • KB
Wakacyjne kontrole drogowe w regionie KWP Bydgoszcz
Wczoraj na drogach powiatu nakielskiego policja prowadziła działania, których celem było eliminowanie tych zachowań kierowców, które powodują zagrożenie dla bezpieczeństwa pieszych. W działaniach NURD wspierali nakielskich mundurowych, policjanci z Bydgoszczy.

Wczoraj (07.08.18) policjanci z nakielskiego Referatu Ruchu Drogowego wspólnie z funkcjonariuszami z bydgoskiego oddziału prewencji kontrolowali uczestników ruchu drogowego przemieszczających się po powiatowych drogach.

Celem prowadzonych działań było przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom dróg oraz eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Mundurowi szczególną uwagę zwracali na te wykroczenia drogowe, które są najczęściej przyczynami zdarzeń drogowych. Zalicza się do najczęstszych przyczyn zdarzeń drogowych.

Policjanci w ramach lokalnych działań „Niechroniony uczestnik ruchu drogowego”, sprawdzali także zachowanie kierowców w stosunku do pieszych oraz to, jak piesi stosują się do obowiązujących ich przepisów.

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe