Przypominamy: Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych zaprasza na Obchody Święta Wojska Polskiego

  • 14.08.2018, 15:29 (aktualizacja 14.08.2018 19:55)
  • KB
Przypominamy: Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych zaprasza na Obchody Święta Wojska Polskiego archiwum
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Bydgoszcz rozpocznie uroczysty apel 9 sierpnia o godz. 13 w siedzibie Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych przy ul. Dwernickiego 1.

Jutro  (15 sierpnia 2018 r.) w związku z obchodami Święta Wojska Polskiego i 98 rocznicy Bitwy Warszawskiej zorganizowany zostanie festyn żołnierski przy ul. Dwernickiego 1. Organizatorem przedsięwzięcia jest Szef Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych - Dowódca Garnizonu Bydgoszcz
i Wojewoda Kujawsko-Pomorski.

Żołnierze z jednostek IWsp SZ przygotowali dla mieszkańców miasta i regionu mnóstwo atrakcji w tym prezentacje sprzętu wojskowego, będącego na wyposażeniu wojska, występy artystyczne, zabawy i konkursy dla dzieci, a dla miłośników kuchni wojskowej – grochówka.

Całość uroczystości rozpocznie się nabożeństwem w Kościele Garnizonowym w Bydgoszczy o godz. 9.00. Od godz. 15.00 – 20.45 festyn żołnierski, w godz. 21.00-23.00 transmisja spektaklu pt. „Wolność we krwi” w Kinoteatrze (ul. Dwernickiego 1).

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe