Nie podoba Ci się efekt remontu ulicy 11 listopada? Weź udział w happeningu

  • 7.08.2018, 12:34 (aktualizacja 07.08.2018 12:56)
  • KB
Nie podoba Ci się efekt remontu ulicy 11 listopada? Weź udział w happeningu Google maps
Stowarzyszenie Społeczny Rzecznik Pieszych w Bydgoszczy i Rada Osiedla Leśne zapraszają na happening protestacyjny przeciwko fuszerkom podczas remontu ulicy 11 Listopada.

Protest będzie miał miejsce na Osiedlu Leśnym - w środę 8 sierpnia br. o godz. 14:00 przy siedzibie Rady Osiedla Leśne, ul. 11 Listopada 15.

Podczas trwającego remontu tej ulicy zamiast zlikwidowania utrudnień dla mieszkańców, powstały nowe problemy: przejścia dla pieszych w postaci "progów zwalniających" dla przechodniów, likwidacja przejść na dotychczasowych trasach mieszkańców, za wysokie krawężniki, studzienki wystające ponad chodnik lub zapadnięte w jezdni, wycinka drzew które miały być przesadzone itp.

Mieszkańcy zgłaszali wielokrotnie te usterki do zarządcy drogi nadzorującego remont, niestety bez żadnego rezultatu.

Obawiamy się, że remont zakończy się bez poprawienia tych fuszerek. Dlatego zapraszamy na happening protestacyjny - dołącz i Ty!

 

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe