"Przyjazny Dzielnicowy". Znamy laureatów II edycji konkursu

  • 9.07.2018, 12:13
  • KB
"Przyjazny Dzielnicowy". Znamy laureatów II edycji konkursu Laureaci II edycji konkursu Przyjazny Dzielnicowy
Konkurs „Przyjazny Dzielnicowy” miał na celu wyłonić dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zawodowym, czym przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązywania problemów społeczności lokalnej. Zależało nam również na wsparciu i docenieniu dzielnicowych wyróżniających się szczególną empatią i zaangażowaniem w pomoc osobom w trudnych sytuacjach życiowych, a jak napisała jedna z osób zgłaszających w pierwszej edycji konkursu „nie jest to praca łatwa i doceniana bo jej sukcesy nie są mierzalne”.

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu.To wymaga szczególnych predyspozycji i cech charakteru. Zapewne tacy właśnie są dzielnicowy wyróżnieni w konkursie "Przyjazny Dzielnicowy". To mieszkańcy naszego województwa ich wskazali.

„Miarą sukcesu dzielnicowego jest szacunek jakim cieszy się wśród ludzi w wyniku codziennej żmudnej pracy, można by rzec pracy u podstaw podjętej na rzecz miejscowej społeczności”.

Komisja konkursowa po szczegółowej analizie uzasadnień zawartych w 35 zgłoszeniach, ze szczególnym uwzględnieniem zaangażowania i profesjonalizmu dzielnicowego w opisanej sytuacji, wyłoniła trzech laureatów.

Z wielką satysfakcją przedstawiamy Państwu laureatów II edycji konkursu „Przyjazny Dzielnicowy”:

· st.sierż. Krystian Tyburski - Komenda Powiatowa Policji w Chełmnie,
· sierż.szt. Dawid Superczyński - Komenda Powiatowa Policji w Żninie,
· mł.asp. Mateusz Majewski - Posterunek Policji w Gostycynie.

Wręczenie nagród laureatom ufundowanych przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy odbędzie się podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji w dniu 17.07.2018 roku w Toruniu.

 

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe