Przyjdź na piknik z okazji Dnia Ojca. "Wiatrak" zaprasza

  • 14.06.2018, 12:49 (aktualizacja 14.06.2018 13:05)
  • KB
Przyjdź na piknik z okazji Dnia Ojca. "Wiatrak" zaprasza Festyn dla rodziny
„Bezpieczny ojciec. Bezpieczne rodzinne wakacje” – tak jest zatytułowany czerwcowy piknik z okazji Dnia Ojca, który organizuje Fundacja „Wiatrak” razem z WOPR Bydgoszcz, bydgoską strażą pożarną oraz policją.

Piknik odbędzie się w niedzielę (17 czerwca) w godz. 15.00-18.00 na terenie przy Domu Jubileuszowym Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7).

W programie m.in.: turniej ojcowski, pokazy WOPR, straży pożarnej i policji, grill, a także wiele atrakcji dla najmłodszych.

Podczas festynu policja będzie wszystkim chętnym znakować rowery. Warunkiem jest posiadanie zakupu i karty gwarancyjnej roweru oraz okazanie dowodu tożsamości.

Zaprasza Rada Rodziców Fundacji „Wiatrak”.

Projekt współfinansowany przez Miasto Bydgoszcz ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe