Młodzi piłkarze z Bydgoszczy na Juventus Academy World Cup!

  • 14.06.2018, 11:42 (aktualizacja 14.06.2018 11:52)
  • KB
Młodzi piłkarze z Bydgoszczy na Juventus Academy World Cup! Juventus Academy
Zawodnicy z Bydgoszczy reprezentują nasze miasto podczas Mistrzostw Świata we Włoszech.

W turnieju biorą udział Akademie Juventus z całego świata. Na boisku mecze rozgrywają przedstawiciele 7 kontynentów z 16 krajów świata: Tunezji, ZEA, Chin, Bośnii i Hercegowiny, Cypru, Grecji, Węgier, Rosji, Słowacji, Szwecji, Polski, Kolumbii, Gwatemalii, Australii, Kanady i USA.

Otwarcie turnieju miało miejsce na Allianz Stadium w Turynie, gdzie swoje mecze rozgrywa pierwsza drużyna Juventusu z Wojciechem Szczęsnym w bramce. W ceremonii brał udział Pavel Nedved – były znakomity piłkarz „Czarnej Damy”. Od początku daje się zauważyć pełen profesjonalizm i dbałość o szczegóły w przygotowaniu turnieju.

Mecze turnieju rozgrywane są w malowniczo położonych Bardonecchia i Ulzio. W mistrzostwach udział biorą dwie nasze drużyny, które w pierwszej fazie wygrały wszystkie spotkania! Aktualnie drużyny czekają na rozstawienie przeciwników w kolejnej rundzie.

Dla młodych zawodników przeżycia są ogromne, a już w godzinach popołudniowych czekają ich kolejne. Wczoraj chłopcy zwiedzali Allianz Stadium oraz klubowe muzeum.

Wyniki naszych drużyn:
Bydgoszcz Black – Boston 6:4
Bydgoszcz Black – Dubai 5:4
Bydgoszcz Black – Ateny 6:1
Bydgoszcz White – Meishan(Chiny) 6:0
Bydgoszcz White – Cypr 6:0
Bydgoszcz White – St. Petersburg 2:1

Więcej na temat Juventus Academy znajdziecie TUTAJ.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe