Przynieś makulaturę, odbierz sadzonkę

  • 6.06.2018, 13:29
  • KB
Przynieś makulaturę, odbierz sadzonkę Drzewko za makulaturę lub elektrośmieci w Centrum Handlowym RONDO
W sobotę 9 czerwca Centrum Handlowe RONDO zaprasza do udziału w akcji „Dbamy o środowisko”. Wystarczy w godzinach 10:00-18:00 przyjść do CH RONDO z wyciętym kuponem z dziennika „Express Bydgoski” oraz 5 kg makulatury lub 1 kg elektroodpadów lub 1 szt. dużego sprzętu RTV lub AGD, aby otrzymać jedną sadzonkę drzewa.

Tegoroczna edycja akcji „Dbamy o środowisko” odbędzie się przed wejściem głównym do Centrum Handlowego RONDO. W sobotę 9 czerwca w godzinach 10:00-18:00 każdy klient CH RONDO będzie mógł otrzymać sadzonkę drzewa, jeśli okaże specjalny kupon wycięty z dziennika „Express Bydgoski” oraz przyniesie elektrośmieci lub makulaturę.

 „Centrum Handlowe RONDO chętnie włącza się w akcje o charakterze ekologicznym, co związane jest z naszym przyjaznym środowisku podejściem do zarządzania i utrzymania obiektu. Zapraszam wszystkich klientów do włączenia się w akcję, a tym samym dołożenia własnej symbolicznej cegiełki do ochrony naszego środowiska naturalnego” – mówi Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Kupony są dostępne na łamach dziennika „Express Bydgoski” już od poniedziałku 4 czerwca.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe