Posiadasz ponad 30-letnie auto? Weź udział w zlocie Bydgoskie Klasyki Nocą

  • 15.05.2018, 14:17
  • KB
Posiadasz ponad 30-letnie auto? Weź udział w zlocie Bydgoskie Klasyki Nocą Zapraszamy na spotkanie
Jutro tj. 16.05.2018 o godzinie 19: 00 zostanie zainicjowany tegoroczny cykl spotkań z serii Bydgoskie Klasyki Nocą. Impreza tak jak w ubiegłym roku odbywać się będzie na parkingu przy Artego Arenie w Bydgoszczy na ulicy Toruńskiej.

Impreza przeznaczona jest przede wszystkim dla pasjonatów klasycznej motoryzacji. Udział w imprezie jest bezpłatny. Każdy chętny może zaprezentować swój pojazd o ile jego produkcja została rozpoczęta przed 1987 rokiem. Młodsze pojazdy mogą wjechać na teren spotkania wyłącznie za zgoda organizatora.

Spodziewamy się około 100 pojazdów z różnych stron świata, od Ameryki Północnej przez Europę aż po kresy Azji. Pojawią się na pewno Mustangi, Lincolny oraz dobrze znane maluchy i duże fiaty.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zobaczyć największe cykliczne spotkanie klasycznych pojazdów w regionie.

Więcej szczegółów na profilu facebook:

https://www.facebook.com/BydgoskieKlasykiNoca/

 

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe