Z przedszkolakami o bezpieczeństwie

  • 15.05.2018, 13:31
  • KB
Z przedszkolakami o bezpieczeństwie KWP Bydgoszcz
Dzisiaj (15.05.18) policjanci z Wydziału Prewencji komisariatu na bydgoskich Wyżynach odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 49 przy ul. A.G. Siedleckiego 15 w Bydgoszczy. Tematem spotkania było bezpieczeństwo dzieci.

Spotkania miały na celu zapoznanie dzieci z pracą policjanta i podstawowymi zasadami bezpieczeństwa. Przedszkolakom udzielano rad na temat bezpiecznego zachowania się w przedszkolu, domu, jako pieszy na drodze czy pasażer w pojeździe.

W związku z sezonem rowerowym policjanci omówili podstawowe zasady bezpiecznej jazdy oraz wyposażenia roweru.

Spotkania doskonale wpisują się w inicjatywy „Kręci mnie bezpieczeństwo” oraz „Jednośladem bezpiecznie do celu”.

Ponadto dzielnicowi z Komisariatu w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” przybliżyli dzieciom swoją pracę i obowiązki. Dzieci zadawały mnóstwo pytań na które funkcjonariusze wyczerpująco odpowiadali.

W spotkaniu uczestniczyło około 100 przedszkolaków.

KB

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe