Mama wraca do pracy, czyli kolejna edycja wydarzenia "Maj Mam"

  • 14.05.2018, 13:51
  • KB
Mama wraca do pracy, czyli kolejna edycja wydarzenia "Maj Mam" "Maj Mam"
"Mama wraca do pracy" - na spotkanie pod takim hasłem organizatorzy zapraszają wszystkie aktywne kobiety, które mają pomysł na swój biznes, ale nie mają odwagi na pierwszy krok, wszystkie panie, które już działają, realizując swoje pasje i pomysły oraz wszystkie młode mamy, które chcą rozpocząć swoją aktywność zawodową po urlopie związanym z opieką nad dzieckiem.

Wyjdź z domu, poznaj mamy takie jak Ty i zacznij działać!

Na projekt "Maj Mam" zaprasza Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski wraz z partnerami wydarzenia: Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego, Stowarzyszeniem "Gineka", Okręgową Izbą Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy, Strefą przyjazną karmieniu piersią "Małyssak".

Spotkanie odbędzie się dnia 29 maja 2018 r. w godz. 10:00 - 13:00, w sali konferencyjnej Przystań Bydgoszcz, ul. Tamka 2

Program:

  • 10.00 - Powitanie
  • 10.10 - Jak sobie radzą mamy, które założyły własny biznes, panel zaproszonych gości
  • 11.00 - Przedsiębiorcze kobiety wspierają przedsiębiorcze kobiety - Stowarzyszenie Gineka
  • 11.20 - Karmiąca Biznes Mama - Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Bydgoszczy
  • 11.40 - Przerwa kawowa, poczęstunek, networking
  • 12.00 - "Zagraj w biznes" - znajdź w sobie żyłkę przedsiębiorcy podczas gry biznesowej, czyli rozwijanie postaw przedsiębiorczych oraz kompetencji społecznych - Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego i Wojewódzki Urząd Pracy
  • 13.00 Zakończenie

DZIECI MILE WIDZIANE!!

W trakcie spotkania opieka profesjonalnych animatorów! Miejsce do raczkowania 
w zasięgu wzroku rodzica.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Kontakt: tel. (52) 58 59 273, mail.: [email protected] 

O Projekcie:

Miasto Bydgoszcz wspiera młode mamy w ich aktywizacji zawodowej. Od 2013 roku organizowany jest projekt MAJ MAM. Celem projektu jest aktywizacja kobiet po urodzeniu dziecka, po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Wszystkie spotkania są bezpłatne. I co dla mam najważniejsze - nie trzeba zastanawiać się z kim zostawić dziecko - można przyjść razem z nim. W czasie, gdy mama uczestniczy w spotkaniu, dziecko (w zasięgu jej wzroku) spędza miło czas z animatorami w specjalnie do tego przygotowanym kąciku zabaw.

Jest to również okazja do wsparcia się nawzajem, do stworzenia i podtrzymywania sieci kontaktów.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe