Zbliża się trzeci PKO Bydgoski Festiwal Biegowy

  • 14.05.2018, 12:37
  • KB
Zbliża się trzeci PKO Bydgoski Festiwal Biegowy pkobydgoskifestiwalbiegowy.pl
PKO Bydgoski Festiwal Biegowy odbędzie się 27 maja 2018. Start i meta zawodów są zlokalizowane na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy.

W ramach 3. PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego odbędą się:

• Rywalizacja biegowa na dystansach 10 km oraz półmaratonu

• Konkurencje biegowe na krótszych dystansach

• Biegi dla dzieci i młodzieży oraz animacje sportowe

• Zawody rolkarskie

Podczas PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego mają miejsce również imprezy towarzyszące w tym Food Truck Festiwal - najsmaczniejszy festiwal w Polsce!

Centrum Festiwalu, Start i Meta zlokalizowane są na terenie Stadionu Zawisza w Bydgoszczy.

PKO Bydgoski Festiwal Biegowy uzyskał tytuł „Biegowe Wydarzenie Roku 2015/2016” na Gali w Krynicy-Zdroju, pokonując 123 imprezy biegowe z całego kraju

Festiwal odbył się po raz pierwszy w maju 2016 roku i zgromadził ponad 2500 zawodników. W drugiej edycji brało udział już ponad 3000 uczestników, w tym setki dzieci i młodzieży.

Wydarzenie jest największą imprezą biegową w Bydgoszczy!

PKO Bydgoski Festiwal Biegowy posiada certyfikat Trzech Gwiazdek organizacji European Athletics w ramach europejskiego projektu - „Running for All”.

Więcej informacji i zapisy TUTAJ.

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe