"Pies w Biurze". Przed nami uroczysta inauguracja kampanii

  • 11.05.2018, 13:05
  • KB
"Pies w Biurze". Przed nami uroczysta inauguracja kampanii "Pies w biurze"
W Schronisku dla Zwierząt w Bydgoszczy 12 maja 2018 r. o godzinie 10.00 odbędzie się uroczysta inauguracja Kampanii, "Pies w biurze", objętej Honorowym Patronatem Prezydenta Bydgoszczy, Rafała Bruskiego.

Zaproszeni Goście zostaną podjęci tortem autorstwa Cukierni Pana Adama Sowy, z odpowiednią dla Wydarzenia, grafiką.. Zaprosiliśmy Sponsorów Wydarzenia i Sympatyków pomysłu.
UWAGA!!!
Nasi AKTYWNI WOLONTARIUSZE mają na to wydarzenie wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy naszych Wyjątkowych Pomocników!
Tego dnia już w Mieście pojawią się bilbordy reklamujące "Psa w biurze". W pojazdach komunikacji miejskiej będą w AUTOBOX-ach umieszczone specjalne plakaty z kodem QR tak, by można sobie zeskanować wejście na stronę wydarzenia i pobrać wzorcowe porozumienie pomiędzy Pracodawcą a Pracownikiem, właścicielem/opiekunem, psa.

Liczymy na to, że wiele osób zechce przekonać swoich zwierzchników do idei zabierania swego psa do pracy! Elastyczność myślenia - to warunek zgody Szefa! W końcu można spróbować, a może okaże się, że: Pies w biurze to hit Waszej Firmy!

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe