W Artego Arenie odbędą się diecezjalne obchody Uroczystości Zesłania Ducha Świętego

  • 11.05.2018, 12:29 (aktualizacja 11.05.2018 12:37)
  • KB
W Artego Arenie odbędą się diecezjalne obchody Uroczystości Zesłania Ducha Świętego Pełna Łaski, 19 maja 2018, Arena Artego
Martyria zaprasza DIECEZJALNE OBCHODY UROCZYSTOŚCI ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO w roku duszpasterskim Jemu poświęconym, które stają się również bezpośrednią okazją do wspólnej modlitwy przed peregrynacją kopii cudownego obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.

"Pełna łaski" to wydarzenie artystyczno-modlitewne, które odbędzie się 19 maja (sobota) o godz. 19:30 w Artego Arenie w Bydgoszczy z udziałem między innymi zespołu "niemaGOtu", ks. Dominika Chmielewskiego SDB oraz młodzieży z województwa kujawsko-pomorskiego, która w styczniu 2019 roku będzie uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie.

Po koncercie nastąpi przejście wszystkich w procesji światła do Bazyliki Wincentego a'Paulo na Mszę św. o godz. 23:00, którą sprawować będzie Jego Ekscelencja ks. Bp Jan Tyrawa, a po jej zakończeniu rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 6:00.

Aby móc uczestniczyć w powyższym wydarzeniu należy zgłosić się do Organizatorów po darmową wejściówkę pod nr tel. 506 480 080.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe