Przebudowany i zmodernizowany ALDI przy ul. Skłodowskiej. Otwarcie w piątek!

  • 10.05.2018, 14:04 (aktualizacja 10.05.2018 14:13)
  • KB
Przebudowany i zmodernizowany ALDI przy ul. Skłodowskiej. Otwarcie w piątek! ALDI
W piątek, 11 maja nastąpi ponowne otwarcie sklepu ALDI przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej 60A. Sklep został przebudowany i zmodernizowany. W dniu otwarcia klienci skorzystają z promocji specjalnych, degustacji flagowych produktów ALDI oraz licznych atrakcji, w tym animacji dla dzieci. Przebudowa ta zamyka cykl przebudów w Bydgoszczy.

Zapoczątkowała go przebudowa marketu przy ul. Bohaterów Kragujewca 8 w sierpniu ubiegłego roku. Z kolei w marcu otwarto po przebudowie sklep przy ulicy Pelplińskiej 39. Wszystkie sklepy sieci ALDI w Bydgoszczy zostały odświeżone i zmodernizowane zgodnie z nową koncepcją wizualną, której motywem przewodnim jest świeżość.

„Rozwój asortymentu, nastawienie na świeżość i jakość produktów, nowy wygląd sklepów sprawia, że marka ALDI jest coraz chętniej wybierana jako miejsce codziennych zakupów. Właśnie kończymy cykl przebudów w Bydgoszczy, jednak to nie koniec ciągłego udoskonalania naszej sieci” – komentuje Kinga Banach, Kierownik Sklepu.

Celem przeprowadzonych zmian było odświeżenie wnętrz sklepu, przejrzyste zaprezentowanie asortymentu, a także unowocześnienie sprzętów. Przestrzeń została wzbogacona o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. W ramach działań na zewnątrz sklepu, zrewitalizowano okoliczne tereny zielone, a także utworzono blisko wejścia do sklepu 2 miejsca parkingowe, dedykowane rodzinom z dziećmi. Odświeżono też miejsca parkingowe przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

W trakcie otwarcia na klientów czeka wiele atrakcji. Będą mogli skorzystać z promocji cenowych sięgających niemal 35%, wziąć udział w degustacji kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona zostanie specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach 11-19.

Dodatkowo, sieć sklepów ALDI świętuje 10-lecie obecności marki na polskim rynku. Z tej okazji przygotowano specjalną akcję - 100 promocji w 10 kolejnych tygodni. W tym tygodniu następuje finał akcji. Sieć przygotowała 100 wybranych produktów w supercenach.

Łączna powierzchnia sklepu wynosi około 1300 m2. Sklep otwarty jest w godzinach 08.00-21.00 od poniedziałku do soboty oraz 09.00-18.00 w pracujące niedziele.

Pomimo dynamicznych zmian, które dotyczą sieci dyskontów ALDI, wartości którymi kieruje się spółka, pozostają niezmienne od lat. Na pierwszym miejscu stawiane są jakość, produkt i cena. W najbliższych latach w planach spółki jest stałe poszerzanie asortymentu oraz nieustanna praca nad zapewnianiem klientom pozytywnych doświadczeń zakupowych.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe