Myślęcinek przygotowuje się do zjazdu harleyowców

  • 8.05.2018, 17:38 (aktualizacja 08.05.2018 17:47)
  • KB
Myślęcinek przygotowuje się do zjazdu harleyowców
W dniach 16-20 maja Myślęcinek będzie gościł ogromną, międzynarodową imprezę- FH-DCE Super Rally® 2018, czyli jeden z największych zlotów harleyowców na świecie.

Baza rajdu zlokalizowana będzie na terenie biegnącym od Różopola, do ulicy Konnej i Gdańskiej. Na grodzonym właśnie terenie powstanie miasteczko zlotowe z miejscami campingowymi, sanitariatami, sceną itd.

Corocznie w imprezie uczestniczy od 7 do 10 tys. harleyowców z całego kontynentu, a także m.in. USA, Ameryki Południowej, Japonii, a nawet Nowej Zelandii. Z przyczyn logistycznych prace musiały rozpocząć się odpowiednio szybko, by cała infrastruktura przygotowana była już na przyjazd zagranicznych i polskich gości.

Pozostały rozległy teren parku jest nadal do dyspozycji odwiedzających. Zapewnione będzie dojście do wszystkich ośrodków Myślęcinka. Swobodnie poruszać się będzie można także głównymi arteriami parku, z użytku kołowego nie będzie wyłączona ulica Konna. Za wszelkie niedogodności przepraszamy w imieniu organizatora, a firma ochroniarska została poproszona o instruowanie na temat możliwości poruszania po parku.

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe