Sobota z "Gadżetomanią". Anna Nowak - Ibisz w Zielonych Arkadach

  • 10.04.2018, 11:59
  • KB
Sobota z "Gadżetomanią". Anna Nowak - Ibisz w Zielonych Arkadach Gadżetomania z Anną Nowak-Ibisz w Zielonych Arkadach
Czy pozornie proste przedmioty mogą ułatwić wykonywanie codziennych czynności i zaoszczędzić czas? Oczywiście, że… tak. Już w najbliższą sobotę (14 kwietnia) w godzinach 13:00-18:00 klienci Zielonych Arkad wspólnie z Anną Nowak-Ibisz odkryją świat oryginalnych i funkcjonalnych gadżetów oraz wezmą udział w warsztatach i konkursach. Gadżetomanię czas zacząć!

Każdego dnia borykamy się z natłokiem zadań, na których wykonanie nie pozwala czas. Aby go zaoszczędzić wciąż szukamy rozwiązań, które ułatwią funkcjonowanie i sprawią, że życie będzie prostsze. 14 kwietnia w godzinach 13:00-18:00 Zielone Arkady zapraszają na „Gadżetomanię”. W ramach wydarzenia Anna Nowak-Ibisz pokaże dostępne w salonach na terenie Centrum gadżety, które można wykorzystać w kuchni lub podczas podróży, zaproponuje ciekawe rozwiązania dla mam oraz dla miłośników sportu.

Oprócz prezentacji nowinek technicznych i technologicznych, każdy będzie mógł samodzielnie wykonać gadżety z materiałów codziennego użytku. Podczas warsztatów „Zrób to sam” majsterkowicz przedstawi, jak pomysłowo ułatwić życie lub upiększyć dom. Pokażemy, że w prosty sposób można zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze, a przy tym świetnie się bawić. Ale to nie koniec atrakcji. Na wszystkich uczestników wydarzenia czekają kreatywne konkursy i oryginalne nagrody – mówi Ewa Krassowska, dyrektor Zielonych Arkad.

„Gadżetomania” z Anną Nowak-Ibisz odbędzie się 14 kwietnia na Placu Eventowym w Zielonych Arkadach. W godzinach 13:00-18:00 zostaną zaprezentowane poszczególne panele: kuchnia, dziecko i matka, podróż, nowe technologie oraz sport. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe