COOLerski Europark Krasnal w Bydgoszczy od 13 kwietnia. Mamy wejściówki!

  • 6.04.2018, 10:45 (aktualizacja 06.04.2018 10:52)
  • KB
COOLerski Europark Krasnal w Bydgoszczy od 13 kwietnia. Mamy wejściówki! Europark Krasnal
Ponad 30 atrakcji dla każdego i zabawa dla całej rodziny z COOLerskim Europarkiem Krasnal teraz także w naszym mieście! Break Dancer, Project 1, Hollywood, Kolejka Górska Dragon, Autodrom Crazy Frog to jednak nie wszystko! Krasnal Europark to bowiem ponad 30 urządzeń i karuzel do wyboru, a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe. Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty.

Europark Krasnal - wielokrotnie doceniany i nagradzany za różnorodność i ciekawe urządzenia polski, rodzinny lunapark, działający już na rynku od ponad 30 lat. Krasnal Europark to wesołe miastwczko, prowadzone przez Państwa A.M.Zielińskich.  Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa - dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski 

Krasnal w internecie:
Facebook/Twitter/Instaram/YouTube: KrasnalEuropark
Wydarzenie na Facebook-u: https://www.facebook.com/events/311499399376337/
www http://www.krasnaleuropark.pl


COOLerski Europark Krasnal w Bydgoszczy od 13 do 22 kwietnia 2018 na bydgoskich Wyżynach - ulica Wojska Polskiego obok McDonald's Godziny otwarcia: dni powszednie od 14:00, weekendy od 11:00. Godziny zamknięknia: wieczorem, do ostatnich chętnych osób. Do zakręconego zobaczenia w Bydgoszczy!

Do Europarku posiadamy wejściówki. Jeśli chcecie wybrać się razem z dziećmi. Zapraszamy do konkursu. W którym roku powstał Europark Krasnal? Na odpowiedzi czekamy do 10 kwietnia pod adresem [email protected] Pamiętajcie, by podać imię i nazwisko! 

KB

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Witkowska Emilia
Witkowska Emilia 6.04.2018, 22:37
1998

Pozostałe