Znajdź pracę o jakiej marzysz. Kolejna edycja Giełdy Pracy Work Park

  • 14.03.2018, 12:29 (aktualizacja 14.03.2018 12:42)
  • KB
Znajdź pracę o jakiej marzysz. Kolejna edycja Giełdy Pracy Work Park archiwum
Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny organizuje kolejną edycję Giełdy Pracy – Work Park. Tegoroczne Targi odbędą się w dniu 10 kwietnia 2018 r., w godzinach 9.00 – 17.00 a miejscem spotkania będzie Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze przy ul. Gdańskiej 187.

W związku z dużym zainteresowaniem Pracodawców, którzy zamierzają zaprezentować swoje oferty pracy, wydarzenie odbędzie się w halach wystawienniczych.

W tym roku połączone będą dwa wydarzenia dotychczas odbywające się oddzielnie – Giełdę Pracy skierowaną do osób poszukujących pracy oraz Forum szkół CV, których odbiorcą jest przede wszystkim młodzież ze szkół średnich, kształcąca się w konkretnych zawodach, jak również – co stanowi nowość – kandydaci do szkół wyższych.

Będzie to doskonała okazja, aby nawiązać kontakt z  młodymi pracownikami, stawiającymi pierwsze kroki na rynku pracy,  którzy już wkrótce mogą stanowić siłę Państwa przedsiębiorstwa.

Chętnych wystawców prosimy o kontakt mailowy pod adresem : [email protected] lub telefonicznie pod numerem telefonu Anny Giezek Stawowskiej: 795 888 733

Formularz zgłoszeniowy: link
Szczegółowa oferta: link

KB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe