WBW 2018. Eliminacje do największej bitwy freestyle już niedługo w Bydgoszczy! [KONKURS]

  • 12.03.2018, 15:41 (aktualizacja 12.03.2018 16:07)
  • KB
WBW 2018. Eliminacje do największej bitwy freestyle już niedługo w Bydgoszczy! [KONKURS] WBW
WBW to impreza podczas której, raz do roku, wyłaniany jest najlepszy freestyle'owy MC w kraju. Rywalizacja odbywa się w formule bitwy, o wynikach której decyduje jury złożone z zasłużonych reprezentantów sceny freestyle. Swoje zdanie poprzez odpowiednio głośny aplauz wyraża też publiczność zgromadzona pod sceną. WBW już od 2003 jest powszechnie uznawana za najbardziej prestiżowe tego typu wydarzenie w kraju.

Microphone Masters zaprasza na XVI edycję WBW

WBW 2018 • Bydgoszcz • Freestyle Battle

Bilety - http://wbw.pl/bilety | Zgłoszenia - http://wbw.pl/zapisy

data: 24 MARCA 2018 (sobota)
miejsce: BYDGOSZCZ - klub WIATRAKOWA (ul.Zbożowy Rynek 6)

prowadzenie: EDZIO
jury: DOLAR, DONDI, MEŁCIN
gramofony: DJ SERIO?

Szczegóły na http://wbw.pl/bydgoszcz2018 i http://fb.com/events/175648046519962

Co to jest Freestyle? - styl wolny, słowna improwizacja, rymowanie bez wcześniejszego przygotowania, sztuka składania rymów na poczekaniu.

Co to jest Bitwa? - battle, najbardziej emocjonująca forma artystycznej rywalizacji, jej uczestnicy na scenie starają się udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Konfrontacja oryginalnych i niepowtarzalnych stylów skutkuje niesamowicie widowiskowym zderzeniem indywidualności.

regularnie sprawdzaj:
http://wbw.pl
http://youtube.com/WBWTV
http://instagram.com/wbw_bitwa
http://fb.com/WielkaBitwaWarszawska

Na to wydarzenie mamy bezpłatne wejściówki. Jeśli chcecie stać się ich posiadaczami wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie: Która edycja WBW odbędzie się teraz? Na odpowiedzi czekamy pod adresem: [email protected] Macie czas do 20 marca. Przypominamy o podaniu swojego imienia i nazwiska! Powodzenia! 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe