Bydgoszczanki skorzystały z bezpłatnego badania mammograficznego

  • 9.03.2018, 17:48 (aktualizacja 09.03.2018 17:55)
  • KB
Bydgoszczanki skorzystały z bezpłatnego badania mammograficznego KWP Bydgoszcz BADANIA MAMMOGRAFICZNE ZAKOŃCZONE
Dwa dni akcji zorganizowanej przez Centrum Onkologii w Bydgoszczy przy współpracy z Komendą Miejską Policji w Bydgoszczy pozwoliło przebadać się 85 Paniom, które skorzystały z bezpłatnego badania mammograficznego. Śmiało można stwierdzi, że akcja po raz kolejny była sukcesem, o czym świadczy ilość przebadanych kobiet.

Z badań w Mammobusie stacjonującym przy Komendzie Miejskiej Policji w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 4F skorzystało 85 bydgoszczanek.

Wynik świadczy o tym, że Panie dbają o swoje zdrowie i są w pełni świadome zagrożeń, jakie niesie za sobą brak kontroli nad swoim zdrowiem. Co więcej, jest to też doskonały przykład na to, że istnieje duża potrzeba na realizację takich przedsięwzięć.

Natomiast dzisiaj (09.03.2018) w świetlicy bydgoskiej komendy, dr n. med. Tomasz Mierzwa Koordynator Zakładu Profilaktyki i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy przeprowadził badania dermotoskopowe wśród pracowników bydgoskiej komendy.

Z badań skorzystało 58 policjantów i pracowników cywilnych.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe