Już w piątek w Bydgoszczy kolejna Klubowa Noc

  • 7.03.2018, 12:55 (aktualizacja 07.03.2018 13:10)
  • KB
Już w piątek w Bydgoszczy kolejna Klubowa Noc Klubowa Noc BYDGOSZCZ
W piątek, 9 marca mieszkańcy Bydgoszczy będą mogli bawić się na Klubowej Nocy. To kolejna edycja imprezy, której najważniejszym założeniem jest jeden bilet wstępu do wszystkich klubów.

Kluby biorące udział w Klubowej Nocy w Bydgoszczy:

Awangarda
Azyl
Kancelaria
PRL
Seta Disco
Śledź
Soda
Sunesco
Toast
Twenty

Dlaczego warto wybrać się na Klubową Noc? 
Opowiada  Dariusz Stangrecki, współorganizator Klubowej Nocy

„Klubowa Noc” to  już kolejna edycja największej klubowej imprezy w kraju. Zasada imprezy jest prosta: z jednym biletem można bawić się w najlepszych klubach,  płacąc za wejście tylko raz.

Kluby biorące udział w imprezie tradycyjnie przygotowały zróżnicowaną ofertę imprez tematycznych i muzycznych. Dzięki czemu na Klubowej Nocy każdy znajdzie miejsce dla siebie. W imprezie biorą udział zarówno miejsca najbardziej prestiżowe, jak i te oferujące mniej popularne rodzaje muzyki.

Jeden bilet w formie opaski pozwala odwiedzić wiele lokali, chociażby dla samej przyjemności uprawiania tzw. Clubbingu.

Warto też podkreślić, że podczas Klubowej Nocy każdy lokal oferuje specjalne, atrakcyjne oferty na barach. Dzięki temu uczestnicy imprezy mogą poznać zupełnie nowe drinki i koktajle, w których specjalizuje się kilka lokali.

Klubowa Noc to de facto targi klubów, które robią wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony.

Dzięki temu każdy może jednej nocy odwiedzić wszystkie lokale biorące udział w wydarzeniu i wybrać te,które najbardziej mu odpowiadają.

­ W sieci Eventim (EMPIK, Media Markt i Saturn)

­ Na stronie www.bilety.klubowa.pl

Bilety w przedsprzedaży są już dostępne: Impreza odbędzie się w piątek, 9 marca 2018, start godz. 21.00 na Facebooku:  https://web.facebook.com/events/1575602905808776/. Więcej informacji o Klubowej Nocy można znaleźć na stronie: www.KlubowaNoc.pl. Organizatorem imprezy jest portal klubowa.pl

Zapraszam na stronę www.KlubowaNoc.pl, na której można znaleźć szczegółowe informacje o imprezach w poszczególnych klubach, promocjach oraz biletach.

 

 

 

 

 

 

 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe