Giełda kooperacyjna podczas II Międzynarodowych Targów INNOFORM w Bydgoszczy

  • 6.03.2018, 09:50 (aktualizacja 06.03.2018 10:08)
  • KB
Giełda kooperacyjna podczas II Międzynarodowych Targów INNOFORM w Bydgoszczy INNOFORM
Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w 2. Międzynarodowych Targach Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, które odbędą w dniach 24-26 kwietnia 2018 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Organizatorami wydarzenia są: Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Oprócz tego BARR oraz  Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i Bydgoski Klaster Przemysłowy, serdecznie zapraszają producentów, dystrybutorów oraz specjalistów sektora wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej, towarzyszącej II Międzynarodowym Targom Kooperacyjnym Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, która odbędzie się 25 kwietnia 2018 r. w godz. 10.00 – 15.30 na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego.

Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniach?

Giełda Kooperacyjna daje możliwość i szansę do zaprezentowania oferty produktowej, technologicznej bądź badawczej, nie tylko partnerom krajowym, ale przede wszystkim zagranicznym. Spotkania tego typu często owocują nawiązaniem długotrwałej współpracy o charakterze międzynarodowym.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

  1. Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać,
  2. Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy.
  3. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru partnerów, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
  4. 25 kwietnia 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Koszty

Udział w Giełdzie Kooperacyjnej jest bezpłatny.

Rejestracja

W celu zapisania się na Giełdę Kooperacyjną należy do dnia 15.04.2018 r. zarejestrować firmę za pośrednictwem systemu talk B2B lub wklejając do przeglądarki link https://innoform-2018.b2match.io/.

Podczas spotkań kooperacyjnych, otrzymają Państwo zaktualizowaną wersję harmonogramu rozmów.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z organizatorami:

Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.:

Miłosz Warachewicz , [email protected] +48 (56) 699 54 80

lub

Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego: Marcin Przybylski, tel.: +48 785 150 558;  [email protected].

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe