Rafał Gorzycki Ensemble w Salonie Hoffman KPCK

  • 2.03.2018, 12:30
  • KB
Rafał Gorzycki Ensemble w Salonie Hoffman KPCK KPCK Rafał Gorzycki
KPCK zaprasza 8 marca 2018 o godz. 19:00 do Salonu Hoffman KPCK na koncert Rafała Gorzyckiego Ensemble Tuning. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy od 5 lutego 2018.

Najnowsze trio Rafała Gorzyckiego to druga odsłona jego tryptyku triowego, który rozpoczął albumem „Playing” (Top Ten of Polish Jazz 2016, 3 miejsce). Ensemble Tuning tworzą wyjątkowy muzycy: Tpyton – flecista i kompozytor, jeden z największych instrumentalistów w Polsce, koncertmistrz Opery Nova w Bydgoszczy oraz Kuba Ziołek – laureat Paszportu Polityki 2016, lider wielu ważnych projektów i zespołów z pogranicza muzyki eksperymentalnej, elektronicznej i improwizowanej – multiinstrumentalista, obsługujący tutaj elektronikę.

Lider projektu i perkusista, kompozytor – Rafał Gorzycki, jest zaliczany do grona najważniejszych i najbardziej twórczych, płodnych artystów współczesnego jazzu oraz kameralistyki w Polsce.

Nagrał do tej pory 22 autorskie albumy i jest laureatem wielu nagród, wyróżnień oraz stypendiów. Założeniem tria jest praca nad brzmieniem, jego transformowanie i ekspozycja jako głównej składowej muzycznej kreacji.

8 marca 2018 (czwartek) godz. 19:00

Rafał Gorzycki Ensemble Tuning – koncert

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe