Przebudowa ulicy Ślusarskiej w Bydgoszczy

  • 12.02.2018, 12:32
  • KB
Przebudowa ulicy Ślusarskiej w Bydgoszczy Google maps Ulica Ślusarska
W związku z informacją, jaką podał Zarząd Dróg dziś (12 lutego) rozpoczyna się kompleksowa przebudowa nawierzchni pieszo-jezdni ulicy Ślusarskiej.

Remontowi będzie towarzyszyła rozbudowa monitoringu miejskiego o kolejne dwa punkty. Podczas prac drogowych swoje roboty przeprowadzi także operator energetyczny. Korzystając z przebudowy jezdni, wykona modernizację linii kablowej. W

celu zminimalizowania utrudnień w ruchu, prace zostaną podzielone na trzy etapy. Każdy z etapów powinien trwać około dwóch tygodni. Pierwszy rozpocznie się od poniedziałku 12.02. W trakcie jego realizacji nastąpi zamknięcie odcinka od ulicy Śniadeckich do ulicy Ślusarskiej nr 2.
.

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe