Najlepsza inicjatywa pozarządowa. Miasto ogłasza konkurs

  • 9.02.2018, 15:23
  • KB
Najlepsza inicjatywa pozarządowa. Miasto ogłasza konkurs archiwum
Prezydent Miasta Bydgoszczy oraz Rada Działalności Pożytku Publicznego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą bydgoską inicjatywę pozarządową 2017 roku pn. "Przechodzący przez rzekę".

Celem konkursu jest promowanie organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz inicjatyw wspólnych i ich działań na terenie Bydgoszczy. W ramach konkursu zostaną przyznane nagrody pieniężne za najlepszą inicjatywę 2017 roku oraz za najlepszą inicjatywę partnerską 2017. Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 25.02.2018 r. na adres email ngo@um.bydgoszcz.pl lub pocztą/ osobiście kancelaria UMB ul. Jezuicka 1.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas III Bydgoskiego Forum inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się w dniu 6 marca br. w sali konferencyjnej, I piętro Biblioteki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego ul. K. Szymanowskiego 3.

Więcej Informacji pod nr Tel 52 58 58 727

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe