Nowa Klinika Leczenia Niepłodności otwiera się w Bydgoszczy

  • 9.02.2018, 11:24
  • KB
Nowa Klinika Leczenia Niepłodności otwiera się w Bydgoszczy Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA
Już od najbliższej soboty (10.02.2018 r.) rozpocznie działalność nowa Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA w Bydgoszczy. Jest to kolejna placówka ogólnopolskiej sieci ośrodków specjalizujących się w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń płodności. Pary z woj. kujawsko-pomorskiego, które od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko, będą mogły w dogodnej dla siebie lokalizacji znaleźć profesjonalną pomoc.

Kłopoty z zajściem w ciążę może mieć nawet co piąta para starająca się o potomka. Przyczyny problemów z płodnością są bardzo różne, ale większość można skutecznie leczyć. Z myślą o potrzebach starających się o dziecko par z woj. kujawsko-pomorskiego, ogólnopolska sieć Klinik Leczenia Niepłodności INVICTA, otwiera nową placówkę w Bydgoszczy. Rozpocznie ona działalność 10 lutego br. Pacjenci będą mogli m.in. skorzystać z porady znanego specjalisty, prof. Krzysztofa Łukaszuka oraz ze specjalnych ofert rabatowych.

O niepłodności można mówić wówczas, gdy regularnie współżyjąca para w okresie 12 miesięcy nie uzyskuje ciąży. Po tym czasie warto zgłosić się do lekarza, który na podstawie badań określi przyczynę trudności z poczęciem dziecka i ewentualnie wdroży właściwe leczenie. Pacjenci z Bydgoszczy i okolic od 10 lutego br. będą mogli skorzystać z kompleksowej diagnostyki niepłodności i pomocy lekarzy specjalistów w nowo otwartej Klinice INVICTA. W pierwszych miesiącach działalności, w ośrodku przyjmować będzie ekspert w dziedzinie rozrodczości z ponad 18-letnim doświadczeniem, prof. Krzysztof Łukaszuk – ginekolog-położnik, endokrynolog, wykładowca akademicki i członek zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii. W placówce pacjenci będą mogli skorzystać z wizyt specjalistycznych, wykonać badania diagnozujące przyczynę trudności z zajściem w ciążę oraz podjąć specjalistyczne leczenie. Jak wyjaśnia prof. Łukaszuk, oddział powstał z myślą o potrzebach i oczekiwaniach par, które niejednokrotnie zmuszone były do podjęcia leczenia w oddalonych od  Bydgoszczy placówkach. - Dotyczy to w szczególności pacjentów wymagającej wysokospecjalistycznej pomocy. Są to pary, u których konieczne jest przeprowadzenie złożonej diagnostyki, a następnie zastosowanie zaawansowanych metod terapeutycznych, w tym in vitro. To pacjenci, którzy mają już historię choroby, którzy doświadczyli niepowodzeń leczenia w przeszłości, a także np. kobiety roniące ciążę lub osoby z obciążeniem genetycznym. Dzięki dogodnej lokalizacji będziemy w stanie zapewnić im łatwy dostęp do profesjonalnej opieki i najnowszych rozwiązań, a tym samym – przy współpracy z naszymi Klinikami w Gdańsku, Warszawie i Wrocławiu - zaproponować skuteczne leczenie – podkreśla profesor.

Z okazji otwarcia, w Klinice w pierwszym roku realizowane będą akcje rabatowe, zachęcające pacjentów do wykonania badań i skorzystania z porady. Do końca marca cena pierwszej wizyty u profesora Łukaszuka objęta  jest 50% rabatem. Dodatkowo o połowę taniej można wykonać badanie AMH i badanie nasienia.

Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA w Bydgoszczy mieści się przy ul. Jagielońskiej 109, na VIII piętrze. Kontakt możliwy jest pod numerem 58 58 58 801 lub adresem e-mail: [email protected]a.pl


 

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe