Narciarskie szaleństwo. Rusza stok w Myślęcinku

  • 17.01.2018, 13:02
  • KB
Narciarskie szaleństwo. Rusza stok w Myślęcinku Myślęcinek Rusza stok narciarski w Myślęcinku
Zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów na Stefanowy Stok w Myślęcinku!

Udało się dokończyć śnieżenie stoku, dzisiaj o godzinie 15 uruchomimy wyciąg narciarski.

Najważniejsze informacje:
1. Stałe godziny funkcjonowania to: od poniedziałku do piątku w godz. 11-21, natomiast w weekendy w godz. 10-21. Kasa czynna będzie do godziny 20.

2. Ceny biletów pozostają takie same, jak w latach ubiegłych. Jeden zjazd kosztuje 1,5 zł od poniedziałku do godziny 15 w piątek, a od godz. 15 w piątek, w sobotę, niedzielę i w święta zapłacimy 2 zł. Dziesięć zjazdów to koszt odpowiednio 10 i 15 zł, a karnet godzinny kosztuje 15 i 19 zł. Na ofertę specjalną liczyć mogą m.in. osoby od 65. roku życia, rodziny wielodzietne posługujące się Bydgoską Kartą Rodzinną 3+ i Kartą Dużej Rodziny.

3. Na stoku można znaleźć licencjonowanych instruktorów narciarskich i snowboardu, którzy udzielają lekcji szusowania. Z każdym instruktorem można umówić się telefonicznie na indywidualną naukę. Lista instruktorów wraz z nr telefonów podana stronie www.myslecinek.pl

4. Przy stoku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Na naszej stronie podajemy także kontakty do innych wypożyczalni funkcjonujących na terenie Bydgoszczy.

5. Dojazd do stoku narciarskiego wyłącznie od ulicy Konnej! Poruszanie się po parku bez przepustki do tego uprawniającej jest zabronione i grozi mandatem!

6. Przy stoku funkcjonuje parking na 150 samochodów. Parking usytuowany jest tuż przy stoku, obok wypożyczalni nart. Koszt parkingu to 4 zł. za cały czas parkowania. Opłata pobierana jest przy ulicy Konnej.

7. U podnóża stoku działają punkty tzw. małej gastronomii, a w odległości ok. 150 m są trzy restauracje na „różną kieszeń”.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na www.myslecinek w zielonym kaflu Stok Narciarski

I jeszcze:
W najbliższy weekend będziemy świętować „Dzień Babci i Dziadka”. Z tej okazji w niedzielę 21.01.2018r pięć pierwszych Pań, które są babciami i pięciu pierwszych Panów, którzy są dziadkami wejdą do ZOO w Myślęcinku bezpłatnie.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe