"Aniołowie się radują". Konkurs kolęd i pastorałek w "Wiatraku"

  • 11.01.2018, 13:55 (aktualizacja 11.01.2018 15:04)
  • KB
"Aniołowie się radują". Konkurs kolęd i pastorałek w "Wiatraku" archiwum Konkurs kolęd i pastorałek w "Wiatraku"
Około 80 uczestników weźmie udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w „Wiatraku” w piątek (12 stycznia).

Podczas konkursu wystąpią soliści oraz zespoły w pięciu kategoriach wiekowych (od przedszkola do szkół ponadgimnazjalnych). Łącznie - około 80 uczestników.

Przesłuchania konkursowe potrwają w godz. 9.00-14.00 w sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7). O godz. 15.00 zaplanowano ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Sponsorem nagród jest Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy. Wydarzenie współfinansowane jest przez Biuro Kultury Bydgoskiej.

KB

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe