Konsultacje dotyczące bezpieczeństwa dla mieszkańców Fordonu

  • 11.01.2018, 12:27
  • KB
Konsultacje dotyczące bezpieczeństwa dla mieszkańców Fordonu archiwum Zaproszenie na spotkanie w ramach konsultacji społecznych
W związku z trwającymi konsultacjami społecznymi na temat bezpieczeństwa mieszkańców oraz organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Orląt Lwowskich – Lawinowa – Pelplińska, zapraszamy mieszkańców na dyżur konsultacyjny.

Spotkanie odbędzie się w środę (17 stycznia) w godz. 16.30-18.30 w Zespole Szkół nr 11 przy ul. Kromera 28. Podczas dyżuru konsultacyjnego będzie można wypełnić ankietę w wersji papierowej bądź uzyskać informacje - od merytorycznego pracownika Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy - na pytania z zakresu organizacji ruchu drogowego na wspomnianym wcześniej skrzyżowaniu.

Przypominamy, że konsultacje dedykowane są mieszkańcom osiedli: Stary Fordon, Nowy Fordon, Tatrzańskie i Tereny Nadwiślańskie. Z koncepcją dotyczącą organizacji ruchu drogowego na skrzyżowaniu ulic Orląt Lwowskich – Lawinowa – Pelplińska można zapoznać się TUTAJ.

Swoją opinią – do 20 stycznia 2018r. – można podzielić się m.in. za pośrednictwem internetowej aplikacji dostępnej TUTAJ.

 

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe