Wiosłowanie dla WOŚP w Focusie

  • 9.01.2018, 13:33 (aktualizacja 09.01.2018 13:43)
  • KB
Wiosłowanie dla WOŚP w Focusie Wiosłowanie dla WOŚP
Przyjdź do CH Focus w Bydgoszczy powiosłować dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W niedzielę, 14 stycznia, w centrum odbędzie się finał akcji, w czasie którego bydgoszczanie podejmą próbę bicia rekordu na ergometrach wioślarskich. Do rywalizacji stanie sześć miast, w tym właśnie Bydgoszcz. Wydarzenie uświetni Sztafeta Gwiazd, a wszystko to połączone będzie z trwającą cały dzień zbiórką pieniędzy dla podstawowych oddziałów neonatologicznych.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to coroczna akcja charytatywna, angażująca w pomoc Polaków w każdym wieku. Fundacja Orkiestry działa przez cały rok, jednak niezwykły zasięg i rozmach ma rozgrywający się zawsze w drugą niedzielę stycznia Wielki Finał. W kolejnych latach zbierane są fundusze na inny, szczegółowo określony cel. Dzięki hojności ofiarodawców ze zgromadzonych środków wyposażane są szpitale w całej Polsce. Tegoroczna zbiórka przeznaczona jest na wyrównanie szans leczenia noworodków. Na pomoc czekają podstawowe oddziały neonatologiczne.

Bitbay 3.0 nadchodzi !

Imprezy towarzyszące odbywającemu się już po raz 26. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowane są w całej Polsce. W CH Focus w Bydgoszczy wydarzenie to połączone będzie z próbą bicia rekordu w największej ilości osób, które w ciągu 10 godzin przepłyną dystans 500 metrów na ergometrze wioślarskim. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie Sztafeta Gwiazd, w której wystartują znani sportowcy, a także politycy i przedstawiciele Urzędu Miasta. W rywalizacji, poza Bydgoszczą, udział wezmą również mieszkańcy Gdańska, Poznania, Torunia, Lublina i Warszawy.

Swoich sił w wiosłowaniu na ergometrze będzie mógł spróbować każdy, kto odwiedzi 14 stycznia CH Focus w Bydgoszczy. Centrum czeka na uczestników konkursu i kibicujące im rodziny oraz przyjaciół. Zawody będzie można oglądać nie tylko na specjalnie ustawionych ekranach, ale również na żywo w internecie. Ponadto w CH Focus w Bydgoszczy przez cały dzień obecni będą wolontariusze z puszkami WOŚP.

- Nasze centrum od zawsze chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Dlatego wspomagamy największe tego typu wydarzenie w Polsce, czyli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jej szczytny cel. Poza tradycyjną zbiórką funduszy w CH Focus w Bydgoszczy odbędzie się bicie rekordu na ergometrze wioślarskim wraz z najbardziej znanymi bydgoskimi sportowcami. Gwarantujemy prawdziwe sportowe emocje i dobrą zabawę. Mamy nadzieję, że wydarzenie spotka się z zainteresowaniem bydgoszczan, którzy wesprą tę inicjatywę niosącą pomoc najbardziej potrzebującym. Grajmy z WOŚP! zaprasza Gregory Pertus, dyrektor Centrum Handlowego Focus w Bydgoszczy.

Impreza odbędzie się 14 stycznia, w niedzielę, na pasażu CH Focus w Bydgoszczy koło Pako Lorente i iDream. Akcja potrwa od godziny 9:00 do 19:00. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie www.focusmall-bydgoszcz.pl.  

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe