Wiosłowanie dla WOŚP w Focusie

  • 9.01.2018, 13:33 (aktualizacja 09.01.2018 13:43)
  • KB
Wiosłowanie dla WOŚP w Focusie Wiosłowanie dla WOŚP
Przyjdź do CH Focus w Bydgoszczy powiosłować dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W niedzielę, 14 stycznia, w centrum odbędzie się finał akcji, w czasie którego bydgoszczanie podejmą próbę bicia rekordu na ergometrach wioślarskich. Do rywalizacji stanie sześć miast, w tym właśnie Bydgoszcz. Wydarzenie uświetni Sztafeta Gwiazd, a wszystko to połączone będzie z trwającą cały dzień zbiórką pieniędzy dla podstawowych oddziałów neonatologicznych.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to coroczna akcja charytatywna, angażująca w pomoc Polaków w każdym wieku. Fundacja Orkiestry działa przez cały rok, jednak niezwykły zasięg i rozmach ma rozgrywający się zawsze w drugą niedzielę stycznia Wielki Finał. W kolejnych latach zbierane są fundusze na inny, szczegółowo określony cel. Dzięki hojności ofiarodawców ze zgromadzonych środków wyposażane są szpitale w całej Polsce. Tegoroczna zbiórka przeznaczona jest na wyrównanie szans leczenia noworodków. Na pomoc czekają podstawowe oddziały neonatologiczne.

Imprezy towarzyszące odbywającemu się już po raz 26. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowane są w całej Polsce. W CH Focus w Bydgoszczy wydarzenie to połączone będzie z próbą bicia rekordu w największej ilości osób, które w ciągu 10 godzin przepłyną dystans 500 metrów na ergometrze wioślarskim. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie Sztafeta Gwiazd, w której wystartują znani sportowcy, a także politycy i przedstawiciele Urzędu Miasta. W rywalizacji, poza Bydgoszczą, udział wezmą również mieszkańcy Gdańska, Poznania, Torunia, Lublina i Warszawy.

Swoich sił w wiosłowaniu na ergometrze będzie mógł spróbować każdy, kto odwiedzi 14 stycznia CH Focus w Bydgoszczy. Centrum czeka na uczestników konkursu i kibicujące im rodziny oraz przyjaciół. Zawody będzie można oglądać nie tylko na specjalnie ustawionych ekranach, ale również na żywo w internecie. Ponadto w CH Focus w Bydgoszczy przez cały dzień obecni będą wolontariusze z puszkami WOŚP.

- Nasze centrum od zawsze chętnie angażuje się w akcje charytatywne. Dlatego wspomagamy największe tego typu wydarzenie w Polsce, czyli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jej szczytny cel. Poza tradycyjną zbiórką funduszy w CH Focus w Bydgoszczy odbędzie się bicie rekordu na ergometrze wioślarskim wraz z najbardziej znanymi bydgoskimi sportowcami. Gwarantujemy prawdziwe sportowe emocje i dobrą zabawę. Mamy nadzieję, że wydarzenie spotka się z zainteresowaniem bydgoszczan, którzy wesprą tę inicjatywę niosącą pomoc najbardziej potrzebującym. Grajmy z WOŚP! zaprasza Gregory Pertus, dyrektor Centrum Handlowego Focus w Bydgoszczy.

Impreza odbędzie się 14 stycznia, w niedzielę, na pasażu CH Focus w Bydgoszczy koło Pako Lorente i iDream. Akcja potrwa od godziny 9:00 do 19:00. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz oferty centrum można znaleźć na stronie www.focusmall-bydgoszcz.pl.  

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe