Powołano Radę ds. Partycypacji Społecznej

  • 8.01.2018, 13:42
  • KB
Powołano Radę ds. Partycypacji Społecznej KB archiwum Ratusz
Powołana przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy Rada, będzie organem doradczym i opiniodawczym.

Zakres działalności Rady będzie dotyczył szeroko pojętej partycypacji społecznej, w tym zaangażowania bydgoszczan w życie miasta. Rada zajmie się zagadnieniami takimi jak konsultowanie, opiniowanie i rekomendowanie działań w ramach programu Bydgoski Budżet Obywatelski i konsultacji społecznych. W składzie Rady – oprócz przedstawicieli Rady Działalności Pożytku Publicznego, Młodzieżowej Rady Miasta Bydgoszczy, Bydgoskiej Rady Seniorów, Rad Osiedli, Radnych Miasta Bydgoszczy oraz pracowników Urzędu Miasta Bydgoszczy – istotnym elementem jest strona społeczna.

Osoby, które chcą aktywnie uczestniczyć w pracach Rady ds. Partycypacji Społecznej, mogą - pośrednictwem specjalnego formularza z danymi osobowymi, uzasadnieniem i rekomendacjami minimum dwóch organizacji pozarządowych – wysłać swoje zgłoszenie. Pierwsze posiedzenie Rady planowane jest w połowie lutego 2018r., po zakończeniu procedury naboru. Zgłoszenia można wysyłać wyłącznie pocztą na adres: Biuro Komunikacji Społecznej (ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz) z dopiskiem Formularz zgłoszeniowy do Rady ds. Partycypacji Społecznej. Na zgłoszenia czekamy od 8 do 29 stycznia 2018r. (decyduje data wpływu).

Szczegółowe informacje dot. Rady można znaleźć w Zarządzeniu nr 723/2017 Prezydenta Miasta Bydgoszczy z dnia 29 grudnia 2017 r.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe