Polski producent wyposażenia medycznego postawił na BPPT

  • 5.01.2018, 14:18 (aktualizacja 05.01.2018 14:44)
  • KB
Polski producent wyposażenia medycznego postawił na BPPT BPPT TECH-MED nowym inwestorem w BPPT
Nową halę produkcyjną i budynek administracyjny w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym postawi kolejny inwestor. Jest nim firma "TECH-MED" Sp. z o.o. polski producent specjalistycznego sprzętu i wyposażenia medycznego.

Firma od 20 lat dostarcza produkty do szpitali i innych placówek medycznych zarówno w kraju, jak i zagranicą (m.in. Afryka, Ameryka, Europa). Sukces naszej Firmy to połączenie wiedzy i wieloletniego doświadczenia, które pozwoliły na stworzenie nowoczesnej linii produktów z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Bitbay 3.0 nadchodzi !

Dzięki doświadczonemu Zespołowi Specjalistów sprzedaż w ZTM „TECH-MED” zawsze powiązana jest z fachowym doradztwem oraz wsparciem technicznym. Jednym z gwarantów wysokiej jakości produktów jest nowoczesny park maszynowy, który nieustannie zwiększa możliwości produkcyjne i technologiczne oraz umożliwia tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Od wielu lat firma posiada System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009 oraz PN-EN ISO 13485:2012 dla wyrobów medycznych.

Ponadto firma zapewnia pełen serwis usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych dla wyrobów marki własnej.

Spółka na dzień dzisiejszy zatrudnia czterdzieści cztery osoby i obecnie jest w fazie intensywnego rozwoju czemu dowodzi między innymi zakupu działki i rozpoczęcie budowy nowej hali produkcyjnej oraz budynku administracyjnego. Nowa siedziba będzie się mieściła na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo — Technologicznego w Bydgoszczy.

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe