Maskotki: "Caritasu" i Policji pojawią się na ulicach Bydgoszczy!

  • 5.12.2017, 16:04 (aktualizacja 05.12.2017 16:19)
  • KB
Maskotki: KWP Bydgoszcz/archiwum Niecodzienny przejazd pojazdu ze Świętym Mikołajem, maskotką kujawsko-pomorskich policjantów "Polfinkiem" oraz "Sercem Caritasu"
W ramach akcji "Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem" organizowanej przez Caritas Diecezji Bydgoskiej i Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy zorganizowano niecodzienny przejazd Świętego Mikołaja, maskotki kujawsko-pomorskich policjantów „Polfinka” oraz „Serca Caritasu” ulicami Bydgoszczy.

W ramach akcji "Bezpieczeństwo ze Świętym Mikołajem" organizowanej  po raz dziewiąty przez Caritas Diecezji Bydgoskiej i Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy oraz partnerów: Pałac Młodzieży w Bydgoszczy, Grupa nieformalna Sławek i Przyjaciele, Kapral-Car, Fundacja Wielka Rodzina, Fundacja Serduszko na Dłoni oraz Nadleśnictwo Żołędowo zorganizowany został niecodzienny przejazd pojazdu  ze „Świętym Mikołajem”, maskotką kujawsko-pomorskich policjantów „Polfinkiem” oraz „Sercem Caritasu.

Już po raz drugi w asyście policyjnego radiowozu W ŚRODĘ (06.12) o godz. 9:45 świąteczny konwój  wyjedzie  z siedziby Caritasu Diecezji Bydgoskiej do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego im. Józefa Brudzińskiego w Bydgoszczy.

Na miejscu Święty Mikołaj i jego przyjaciele  tj. "Polfin" i "Serce Caritasu" zostaną przywitani przez dyrekcję i personel szpitala, a następnie odwiedzą dzieci hospitalizowane w tej placówce.

Te niezapowiedziane odwiedziny oraz świąteczne upominki rozdawane przez Świętego Mikołaja i jego przyjaciół to część atrakcji przygotowanych dla dzieciaków.

Ten dzień jest wprowadzeniem do kolejnej odsłony "Bezpieczeństwa ze Świętym Mikołajem”, która  odbędzie się w czwartek w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka w Bydgoszczy.


 

KB
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Bydgoski Portal Internetowy Bydgoszcz.COM, którego właścicielem jest firma MPI.PL z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Stary Rynek 5 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe